Dijital Danışmanlık ve Web Geliştirme
Dijital Ortamda Büyüyün!

Size Sosyal Medya Web Tasarım Dijital Medya konusunda destek olalım.

2020 yılında dijital ortamda %39 büyüme gözlemlendi. Eğer hala dijitalde varlığınızı kurmadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor ve bazı noktalarda bu hıza yetişmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu sebeple size işlerinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Dijitalin geldiği yer ile uyumlu bir web sitesi, satışlarınıza yeni bir kanal oluşturacak e-ticaret sitesi, güvenilirliğiniz için kurumsal sosyal medya hesapları, aklınızdaki sorulara ışık tutabilecek danışmanlık ve çözümlerimiz ile size yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Size ve markanıza yakışan seo ve mobil uyumlu, özgün web siteleri hazırlıyoruz. Unutmayın ki etkili bir web sitesi ve web site yönetimi ile zirveye tırmanabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanız için aklınızdaki o tasarımları birlikte canlandırabiliriz. Dilerseniz bu konuyu profesyonel ekimize bırakıp neler yapabileceklerini de izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanız adına hedef kitle belirleyi, etkili içerik oluşturmayı, rakip analizini, reklam yönetimini, acil durum yönetimini koordineli bir şekilde yapıyoruz.

Reklam Yönetimi

Web sitelesi ve sosyal medya hesaplarınız için doğru ve etkili reklam yöntemlerini kullanarak markanızı zirveye taşımanız konusunda size çözümler sunuyoruz.

Stratejik İçerik Yönetimi

E-ticaret girşimlerinin tabanı olan, içerik yönetimi, blog, banner, sosyal medya içerik üretimi, hedef kitle ve rekabet analizi gibi pek çok alanda sunduğumuz çözümler bütününü oluşturur.

Strateji Planlama

Markanız ve iletişim hedefleri için gereken strateji belirleme, kreatif çalışmalar, dijital reklam çalışmalarına yönelik plan oluşturma ve danışmanlık hizmetleri.