Comodo & Xcitium Endpoint Security

Gelişmiş Uç Nokta Güvenliği

Tek bir üründe; Xcitium Comodo Client, Comodo Valkrie, Comodo IT and Security Manager gibi teknolojilerini entegre olarak çalıştırarak eksiksiz ve tümleşik uç nokta güvenliği sağlar. Comodo Xcitium Türkiye Tek bir merkezi konsol üzerinden yönetilebilen tüm özellikler, kontrollü ve kolay yönetim imkânı sağlamaktadır.

 

Tek Konsol Üzerinden Tümleşik Yönetim

EDR, ITSM, DLP gibi özelliklerin tek bir konsol üzerinden kolaylıkla yönetimi

Çoklu Lokasyonlar için Ücretsiz Uzak Bağlantı

Birden fazla lokasyonu bulunan işletmeler için ücretsiz uzaktan bağlanma uygulaması

Yerli Malı Belgesi

Türk mühendisler tarafından her gün geliştirilen eşsiz güvenlik çözümü

Entegre Comodo Çözümleri

Comodo ITSM

 

Client/server mimari yapısı sayesinde tüm uç noktalarınızı ve altyapınızı güvenli bir şekilde korur. Tümleşik ve eksiksiz yönetim sistemi ile Comodo’nun eşi benzeri olmayan “Default Deny” zararlı yazılım koruması platformu ile birleştiğinde riski azaltır, karmaşıklığı engeller ve BT yöneticilerine gerekli olan kaynağı sağlarlar.

Comodo DLP

 

Kişisel verilerin işlenmesinde katı kurallar ortaya koyan KVKK ile birlikte veri güvenliği konusu daha ön plana çıkmaktadır. MyDLP, zengin özelliklere sahip bir veri kaçağı önleme çözümüdür ve işletmelere farklı boyutlardaki her türlü ağda gerçekleşen gizli bilgi hareketlerini tespit etme, izleme ve kontrol etme olanağı verir.

Comodo KoruMail

 

Şirketler gelen spam e-postalar yüzünden performans sorunu yaşadıkları gibi, e-posta yoluyla ulaşan tehditler sonucu birçok işletmede gizli bilgilerin dışarıya sızdırılması ve itibar kaybı yaşanmaktadırlar. Kolay yönetilebirliği ve dinamik altyapısıyla güvenli e-posta trafiğini sağlayan Antispam Gateway yazılımıdır.

Comodo SSL Sertifikası

 

Sunucu bilgisayarları ve web sitelerinin yapılarındaki açıkları tespit ederek bu zafiyetlerin giderilmesi üzerine çalışmaktadır. Güvenli altyapı oluştuktan sonra sahip olunan dijital sertifika ile güvenin muhafaza edilmesi önceliklidir. Uzmanlığını sağlamlaştıran COMODO %40’ın üzerinde pazar payı ile Dünyanın lider sertifika otoritesidir.