Lansweeper IT Envanter Yönetimi
LANSWEEPER ile;

Ağınızdaki Tüm IT Varlıklarını Yönetin Keşfedin Kontrol Edin

Lansweeper ile zaman ve maliyetleri düşürün. Tek bir merkezi konumdan tüm ağınızı tarayın, IT varlıklarınızı yönetin ve daha etkili bir IT çözümü için stratejiler oluşturun.

Lansweeper Ankara, IT varlıklarınızın geniş bir envanterini oluşturarak ağınızdaki her şeyi keşfetmenizi ve yönetmenizi sağlar. Bu güçlü araç, hem donanım hem de yazılım envanteri oluşturma yeteneği ile varlık yönetimini kolaylaştırır. Donanımınızdan yazılımınıza, her bir varlık ayrıntılı bir şekilde taranır ve kataloglanır. Bu sayede, IT varlıklarınızın tam bir resmini elde eder, kullanılan yazılımları görür, donanım özelliklerini anlar ve yönetim sürecini optimize edersiniz. Envanter yönetimi ve varlık yönetimi konularında, Lansweeper sizin için güçlü ve etkili bir partner olacaktır.

 
Lansweeper IT Envanter Yönetimi
 
Lansweeper ile IT Varlıklarınızın Kontrolü Tamamen Sizin Elinizde

Karmaşık Ağlarınızı Yönetme Gücü!

Lansweeper, bir bilgi işlem (IT) varlık yönetim yazılımıdır. Ağlarınızdaki tüm IT varlıklarınızı (donanım ve yazılım) tanımlar, izler ve raporlar. Bu genellikle karmaşık ağlar için çok önemli bir araçtır çünkü çok sayıda cihaz ve yazılımı yönetmenin zor olduğu bir durumda yardımcı olur.

Lansweeper ile Bilgi Toplama ve Organizasyon Artık Çok Daha Kolay

Detaylı IT Envanteri Oluşturun

Lansweeper Ankara, IT varlıklarını (bilgisayarlar, yazıcılar, switchler, vb.) tarayarak ve bu varlıklar hakkında bilgi toplayarak çalışır. Taranan bilgiler ağınızdaki her cihazın detaylı bir envanterini oluşturur. Bu bilgileri, özelleştirilebilir bir merkezi veritabanında saklar.

 
 
Lansweeper Ankara ile Kritik IT Bilgilerine Hızlı ve Kolay Erişim

Hedef Odaklı Ağ Taraması

Yazılım, genellikle IP aralıklarını veya belirli bilgisayarları hedef alarak ağı tarama seçenekleri sunar. Taranan veriler, işletim sistemi, donanım detayları, yazılım, yamalar, ağ yapılandırmaları, bağlı kullanıcılar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi kritik detayları içerir.