Uç Nokta Güvenliği

Teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişmesi ile artık
klasik Antivirüs yaklaşımı veri koruma alanında yetersiz kalmaya başlamıştır.

Saldırı çeşitleri ve kötü amaçlı yazılım türleri kendilerini geliştirdikçe uç nokta koruma çözümleri de makine öğrenme, yapay zekâ gibi yeni nesil teknolojilerle bir adım önde hareket etmektedirler.

Uç nokta koruması gerek küçük yerel işletmeler gerekse büyük kurum/kuruluşlar için çağdaş bir gereksinim olan kapsamlı bir siber güvenlik planının en önemli parçasıdır.

Güvenlik planının kusursuz bir şekilde çalışması için günümüz teknolojilerini içinde barındıran sizin için en doğru ve uygun maliyetli endpoint korumasını sağlamak için yanınızdayız.

Aşağıda yer alan önemli özellikleri içinde barındıran uç nokta güvenlik çözümlerimiz sayesinde kurum bilgisayar ve sunucularınızın tüm siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilir ve verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bulut tabanlı ve on-premise olarak çalışma seçeneği sunan merkezi yönetim konsolu sayesinde tüm sisteminizi tek bir noktadan kolay yönetim.

Sanal ve fiziksel ayrımı olmaksızın tüm client/server yapısı için sahip olunan tek bir lisans anahtarıyla basit yapılandırma.

Bilgisayarınıza erişebilmek, verilerinizi ele geçirmek ya da yok etmek için tasarlanmış virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma.

İşletme ağı içerisinde ziyaret edilmesi istenmeyen siteler ya da uygulamalar için kısıtlama

Olası atak, ihlal ve tehditlerin tespiti için ağda gerçekleşen aktivitelerin izlenmesi ve trafiğin analiz edilmesi

Çıkarılabilir ve veri aktarımı yapılabilir aygıtlar, yazıcılar, USB bellekler gibi veri depolama cihazlarının şirket politikaları kapsamında kısıtlanması

Banka hesap numaraları, şifreler, kimlik numarası gibi hassas bilgileri ele geçirmek için tasarlanmış sahte internet sitelerine karşı koruma

Dosyalarınızı şifreleyerek verilerinizi kullanılmaz hale getiren ve veriye tekrar erişmenizi sağlamak için fidye talep eden yazılımlara karşı koruma

E-posta kaynaklı siber tehditlerin tespit edilmesi ve önlenmesi

Şüpheli dosyaların korumalı bir alanda çalıştırılarak güvenilir olup olmadığının tespit edilmesi

Bilginin yetkisiz kişilerce kolaylıkla deşifre edilemeyen okunamayan bir koda dönüştürerek koruma teknolojisi

Kullanılan yazılımlara yapılacak yamalar ile ağ altyapısının daha güncel tutulup olası saldırılara karşı koruma

Uç Nokta Koruması