Ağ Güvenliği ve Firewall Çözümleri
Vira Bilgi Teknolojileri

Ağ Güvenliği

Yerel ağınız ve dış ağ arasındaki bağlantıda sizi tehditlere karşı koruyan en güçlü silahınız güvenlik duvarınızdır. Önceden belirlemiş olduğunuz politikalarınız doğrultusunda gelen ve giden ağ trafiğinizi sürekli izleyerek istenmeyen bir veri paketinin geçmesini ya da yetkisiz herhangi bir erişimin sağlanmasını önlemektedir. Ağ üzerinde gerçekleşen her hareket kayıt altına alınarak loglanmakta ve gerekli durumda istediğiniz şekilde rapor olarak alınabilmektedir.

Ağ Güvenliği ve Firewall Çözümleri

Siber tehditlere karşı sisteminizi koruma altına almak ve veri sızıntısını önlemek istiyorsanız
güvenlik duvarları olmazsa olmaz bir güvenlik katmanı sağlayacaklardır.

 

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı
(Next Generation Firewall- NGFW)

Yeni Nesil Güvenlik Duvarları performanstan ödün vermeden, tek bir merkezden yönetim, esnek genişleme yetenekleri ve farklı altyapılarda çalışabilme imkânı sunar.

Birleşik Tehdit Yönetimi
(Unified Threat Management- UTM)

Ağ güvenlik duvarı, casus yazılım önleme, anti-spam, antivirüs, içerik filtreleme, giriş algılama ve önleme gibi çeşitli güvenlik çözümlerini ağdaki tek bir noktadan sunan sistemdir.

Tek Platfom, Tam Koruma

Tüm ağınızı izinsiz girişlerden, kimlik avı girişimlerinden, kötü amaçlı yazılımlardan, fidye yazılımlarından ve daha fazlasından koruyan birleşik güvenlik platformu sunar.

Web Filtreleme
(Web Filtering)

Güvenlik çözümleri ile internet sitelerinin bir kısmına ya da tamamına erişimin kısıtlanmasını ya da komple engellenmesini sağlar.

Uygulama Denetimi
(Application Control)

Ağ üzerinde yer alan uygulamalardan oluşan trafiği denetleyerek yetkisiz uygulamaların güvenlik riski oluşturmasını engeller.

Saldırı Önleme Sistemi
(IPS)

Dışarıdan ağınıza gelebilecek tüm tehdit ve ihlallere, içinde barındırdığı analiz katmanı sayesinde aktif olarak yanıt veren önleme sistemidir.